ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АСОЦIАЦIЯ КАНДИДАТIВ НА ВИСОКI ДЕРЖАВНI ПОСАДИ"

Кажуть що, капіталізм це економічна система, заснована на принципах приватної власності . На превеликий жаль, в нашій країні на цих принципах заснована і виборча система. Маєш гроші – маєш шанс бути при владі і заробляти ще більше, не маєш – дивись як керують і заробляють інші. А хіба скажете у людей не маючих великих статків, менше розуму ніж в олігархів і вони не змогли б керувати суспільством, можливо набагато краще ніж теперішні керівники? Зовсім ні . Просто колись доля усміхнулася, але не кожному, хтось зміг заробити (не завжди й правильним шляхом), а хтось ні. От і результат. Колись на телебаченні, один із губернаторів сказав — «я завжди питаю у людей — якщо ти такий розумний, то чому ти такий бідний». Чесно кажучи, слухати було не приємно, навіть боляче. А все дуже просто – тоді коли у нього була можливість стати «не бідним» – у більшості українців, її не було і розум тут ні до чого.

В Україні звикли до того що, приходить передвиборча кампанія, дозволяється агітація і понеслось. Кандидати на посади один з перед одного починають обіцяти краще життя, виконувати невеличкі прохання виборців і тільки агітація скінчилась, все стихає, обіцянки забуваються, а недовиконані прохання так і зостаються недовиконами до наступних виборів.

В зв’язку з цим ми вирішили створити організацію, яка допоможе обом сторонам – і виборцям і кандидатам.

Виборці: звертаються до нас зі своїми проблемами не чекаючи передвиборчого періоду, ми реєструємо звернення і при нагоді передаємо людині, яка має намір балотуватися на ту чи іншу посаду для їх вирішення.

Кандидати: (люди які мають намір висувати свої кандидатури на будь які посади в найближчих виборах) звертаються до банку даних нашої асоціації, в якому вже зареєстровані звернення виборців і при бажанні вирішують їх у будь який період, також не обов’язково у передвиборчий.

Завдяки такій співпраці, ми тісніше знайомимо громаду з майбутніми посадовцями та, виконуємо прохання населення у будь який час.

Так наприклад, до ВО « Основа майбутнього» звернулася жителька селища Степове Ц-міського району м. Кривого Рогу, Катерина Василівна Мостовик, з проханням допомогти у підведенні води до приватного будинку, яка відсутня ще з часів початку незалежності. Ми знайшли людину, яка погодилася допомогти бабусі з вирішенням проблеми і попри відсутність виборів на сьогоднішній день Катерина Василівна вже з водою в хаті.

Друга причина створення Всеукраїнського Об’єднання «Основа майбутнього» це, допомога ініціативним людям, що мають досвід та бажання впливати на ситуації щодо покращення життя суспільства і при цьому не мають великих коштів на проведення передвиборчої агітації. Так як, за час спілкування у процесі вирішення нагальних проблем, люди наскільки проникають довірою один до одного що, будь які гроші не переможуть цієї довіри!

Ми впевнені – люди які звернулися до ВО «Основа майбутнього», відчують всі плюси співпраці з нами.